Synergist

je univerzální produkt komplexní výživy, vyrobený z tradičního kyselomléčného nápoje churunge mongolsko-burjatských národu, umocněný rostlinnými komponenty.

``Churenge``- kurunga - kyselý mléčný nápoj, obsahující více než 70 druhu přírodních symbiotických mikroorganismu, které jsou přirozenou současti zdravé střevní mikroflóry. Churunge obsahuje nejen známe lakto a bifido bakterie, ale spoustu dálších typu mikroorganismu, kteří podporují a umocnují životnost základních kménu! Kurunga, se může uchovávat při pokojové teplotě i několik let. To vysvětluje, že symbióza mikroorganismů má od přírody dokonale sladěnou samoregulaci. 1 tableta obsahuje 12 milliard přátelských bakterií - toto množství můžeme srovnat s 10 litry kefíru. Technologie lyofilizačního sušení umožňuje dlouhodobé zachování bakterií v anabióze. K jejich aktivaci dochází až při kontaktu s tekutinou, t.j. v ústech.
synergist3xmix

Synergist

Synergist je doplněk stravy z řady nejkvalitnějších probiotických produktů, které nestráví žaludeční šťávy. Obsahují vysoké množství druhů mikroorganizmů, které nepůsobí jednotlivě ale skupinově a obnovují normální střevní flóru. Symbiózy Synergistu napomáhají fermentaci potravinových produktů a užitečných látek. Symbiotické mikroorganismy jsou mimořádně odolné, skvěle se zabydlují ve střevě. Jsou potřebné při uživání antibiotik, nebo po chemoterapií.  Přípravek je kompatibilní se všemi léky a potravinami.
Synergst obsahuji potřebné množství vitamínu B17. Dále obsahuji selen, jód, křemík, vitamin B10,  vlákninu, organický materiál: extrakty z brokolice – sulforafan, extrakty z borůvek – antokyan, extrakty z jader meruněk – B17, enzymy, vitaminy, aminokyseliny, peptidy, bílkoviny, nukleové kyseliny, antioxidanty, fytonutrienty, fosfolipidy, choliny, lecitin, minerální látky, glykosidy a další funkční složky. Neobsahují umělá sladidla ani látky určené k aromatizaci nebo geneticky modifikované přísady.
Synergist - doplněk stravy - symbiont probiotických bakterií, umocněný o rostlinné komponenty

Produktech